Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předávání Dobrého listu komory 2022

Předávání Dobrého listu komory 2022Datum konání:
28.6.2022

Dne 28. června 2022 proběhlo na MÚ Žatec slavnostní předávání Dobrých listů komory.

Dobrý list komory je prestižní dokument o nadstandardní schopnosti držitele v daném řemeslném oboru a profesní odbornosti pracovat a rozvíjet se. Je to pozitivní signál a komorová garance pro budoucího zaměstnavatele o řemeslně-odborných schopnostech a předpokládané užitečnosti držitele našeho dobrého listu pro jeho firmu, nebo živnost.

Slavnostního předání DLK se z řad organizátorů a hostů zúčastnila za OHK Louny Ing. Eliška Nodesová zástupkyně OHK Louny, Mgr. Zdeňka Hamousová, starostka města Žatec, Ing. Vratislav Pražák, ředitel ÚP Louny a Ing. Karel Honzl, místostarosta města Podbořany.

Oceněni byli studenti s nejlepšími studijními výsledky.

  • v oboru Výrobce potravin (Sladovník-pivovarník): Jakub Franz, František Fryč a Daniel Kačírek
  • v oboru Kuchař-číšník Michal Hromádka a Jan Srp

Všem moc a moc gratulujeme!!!

DLK3.jpg