Ve středu se uskutečnil již 16. ročník celorepublikové gastronomické soutěže Žatecký CUP. I letos se akce uskutečnila pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje, pozvání na zahájení akce přijala Ing, Jindra Zalabáková, 1. náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu. Tato soutěž patří již neodmyslitelně do kalendáře soutěží CBA. Soutěžilo se ve třech kategoriích: barman, barista a výčepní, do Žatce přijelo více než 60 soutěžících z hotelových a gastronomických škol z celé republiky.
Děkujeme sponzorům akce, bez nichž by soutěž nemohla proběhnout, velké poděkování patří našim pedagogům za přípravu a realizaci akce a přípravu našeho soutěžního týmu.
Děkujeme samozřejmě i Kristýně Häcklové, Pavlovi Plechatému a Františkovi Kubů za nadšení pro věc a skvělou reprezentaci školy.