Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adaptační pobyty - Vikletice

Adaptační pobyty - VikleticeAdaptační kurz pro třídu Č1A se letos konal v Holiday Centru Vikletice, které je situované na okraji Nechranické přehrady. Počasí nám velice přálo. Sluníčko pomáhalo k navazování nových přátelství a seznámení se s učiteli a učitelkami. Pod vedením paní učitelky Hořínkové Kawanové a pana učitele Sajdla si žáci společně zahráli různé sportovní a společenské hry. Ze sportu jsme si mohli vybrat mezi fotbalem, beach volleyballem, tenisem, badmintonem nebo házením si s frisbee. Ze společenských her to byla zase hra Activity, kde jsme se zasmáli hlavně u pantomimy, dále hra Člověče nezlob se  nebo karty. Vyšel nám čas i na poslech oblíbené hudby. Ve volném čase jsme prošli blízké okolí. Zajímavostí byla jistě i místní Rozhledna Vikletice. Během dopoledních školení jsme se dozvěděli spoustu užitečných informací ohledně školy a studia. Někteří se stačili během her i minutek volna blíže poznat, jiní to zvládli až ve třídě. Každopádně nám pobyt pomohl a díky němu jsme se první den ve škole necítili úplně ztracení, ale jako mezi přáteli.

žákyně třídy Č1.A

Fotky z obou adaptačních pobytů naleznete ve fotogalerii :-)