Drobečková navigace

Úvod > O škole > Informace k systému bakaláři

Informace k systému bakaláři

Vážení rodiče, milí žáci,

do školního informačního systému BAKALÁŘI můžete vstoupit pokud znáte správné přihlašovací jméno a heslo, které získáte na začátku školního roku od třídního učitele nebo přes nabídku ZAPOMENUTÉ HESLO.

(Je v provozu systém, který Vám umožní v případě, že jste zapomněli své přihlašovací údaje, si je vygenerovat sami, stisknutím odkazu ZAPOMENUTÉ HESLO v přihlašovací obrazovce elektronické žákovské knížky. Předpokladem úspěchu je správně uvedený Váš platný email v kartě žáka v matrice školy. Pokud ano, systém Vám zašle do Vaší poštovní schránky instrukce k obnově hesla.)

Do systému BAKALÁŘI (Elektronická žákovská knížka) lze vstoupit dvěma způsoby:

  • Přes internetový prohlížeč (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer) na adrese https://www.skolazatec.cz z nabídky BAKALÁŘI – Elektronická žákovská knížka
    (V případě nefunkční internetové aplikace BAKALÁŘI – Elektronická žákovská knížka použijte ve svém internetovém prohlížeči nabídku Historie a vymažte historii svého prohlížeče. Potom postupujte výše popsaným způsobem).
  • Přes aplikaci v chytrém telefonu nebo tabletu – stáhněte přes Google Play pro Android nebo Apple Store pro IOS – zde je nutné zadat adresu školy:
    https://skolazatec.bakalari.cz

Potom již zadejte jméno a heslo.

V případě dotazů nebo problémů se obraťte na třídního učitele.