Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předávání Dobrých listů komory

Předávání Dobrých listů komoryDatum konání:
28.6.2023

Dne 28. června 2023 proběhlo na MÚ Podbořany slavnostní předávání Dobrých listů komory.

Dobrý list komory je prestižní dokument o nadstandardní schopnosti držitele v daném řemeslném oboru a profesní odbornosti pracovat a rozvíjet se. Je to pozitivní signál a komorová garance pro budoucího zaměstnavatele o řemeslně-odborných schopnostech a předpokládané užitečnosti držitele našeho dobrého listu pro jeho firmu, nebo živnost.

Ocenění byli studenti s nejlepšími studijními výsledky ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD, Žatec, s. r. o., Gymnázia a Střední odborné školy Podbořany a   Obchodní akademie a Střední odborné školy zemědělské a ekologické.

Slavnostního předávání DLK se z řad organizátorů a hostů zúčastnila za OHK Louny Mgr. Pavlína Kalitová, místopředsedkyně OHK Louny, Ing. Jaroslava Veselá, místostarostka města Žatec, Ing. Bc. Květoslava Laubeová, DiS., pověřena řízením KoP Louny, Květuše Hellmichová, gestorka Odborné sekce vzdělávání a školství OHK Most a Ing. Radek Reindl, starosta města Podbořany.

Dále se akce zúčastnili zástupci škol, ředitelka Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD, Žatec, s. r. o. Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová, ředitel G a SOŠ Podbořany, Ing. Bc. Jiří Marhold, zástupce ředitele OA a SZeŠ, Ing. Pavel Sekera, pedagogové a rodiče oceněných studentů.

 

Seznam našich oceněných studentů

Absolventi školy:      

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s. r. o.

29-51-H/01 Výrobce potravin                                                       Jan Krammer

29-51-H/01 Výrobce potravin                                                       Petr Oros

65-51-H/01 Kuchař-číšník                                                             Adéla Průchová

65-42-M/01 Hotelnictví                                                                 Nina Ondrejková

 

DLK1.jpg   DLK2.jpg

DLK3.jpg   DLK4.jpg

DLK5.jpg