Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 1. místo na veletrhu FF v Mostě

1. místo na veletrhu FF v MostěDatum konání:
8.11.2023

Ve středu 8. listopadu 2023 se v prostorách VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ v Mostě uskutečnil 22. regionální veletrh fiktivních firem. Naši školu zastupovali žáci nástavbového studia obor Podnikání celkem ve třech firmách Pet House Harmonie s.r.o., Frymat s.r.o. a Ready Revive Meals s.r.o. Zaměstnanci třetí zmíněné firmy obsadili úžasné 1. místo v kategorii Obchodování na stánku. Na veletrh si žáci sami připravili degustaci filírovaného kuřete s bramborovo-mrkvovým pyré, petrželovým olejem a blanšírovaným hráškem. Firma Ready Revive Meals s.r.o. se zaměřuje na redistribuci a distribuci jídel.

V rámci veletrhu fiktivních firem obchodovalo 26 fiktivních firem z různých měst České republiky a soutěžilo se ve čtyřech kategoriích Stánek a obchodování na stánku, Katalog a propagační materiály firmy, Elektronická prezentace firmy a produktů  a Slogan. Naše vítězná firma Ready Revive Meals s.r.o., kterou zastupovali Michal Hromádka, Sébastien Vodňanský, Lukáš Novák, Lukáš Mašek a Filip Jamečný, obhájila odborné dovednosti, profesionalitu, komunikativní dovednosti, originalitu a správnost vyplněných dokladů.

Blahopřejeme žákům a děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci školy. Současně děkujeme sponzorům, kteří našim žákům s přípravou na veletrh fiktivních firem pomohli.

 

FF7.jpg   FF8.jpg

Další fotografie ve fotogalerii.