Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bariéry s Policií ČR

Bariéry s Policií ČRDatum konání:
16.11.2021

Naše škola reagovala pozitivně na oslovení Policií České republiky a jedna z hodin tělesné výchovy proběhla v režii uniformovaných tělocvikářů. Akce s názvem Bariéry s policií měla více rovin. Vybraní chlapci si mohli vyzkoušet fyzické příjímací testy k PČR, jejichž výsledek jim platí jeden rok, pokud by se rozhodli nastoupit do sboru. Další motivací, tentokráte charitativní, byla možnost zisku peněz na nákup sportovního vybavení pro handicapovaného sportovce. To v případě, že dosáhnou požadované bodové úrovně ke splnění testu, kterou zdravotní pojišťovna promění v sumu peněz.                                                                         

Přesnou částku neznáme, ale víme, že mnozí chlapci uspěli, čímž nějaké peníze „vybojovali“. Akce se líbila zřejmě oběma stranám, protože padla možnost další spolupráce v příštím školním roce.

Mgr. František Sajdl

 

Bariéry s PČR1.jpg  Bariéry s PČR2.jpg

Bariéry s PČR3.jpg  Bariéry s PČR4.jpg