Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Brněnský vánoční pohár 2023

Brněnský vánoční pohár 2023Datum konání:
4.12.2023

Soutěžní duch, vánoční atmosféra, koktejlová magie! Naši barmanští benjamínci si odbyli svoji premiéru na další barmanské soutěži v Brně. V konkurenci zkušených mixologů předvedli parádní výkon dokazující, že i nováčci mezi barmany mohou být stateční a plní vášně pro řemeslo. S každým stiskem shakeru a každým nalezeným poměrem ingrediencí jsme byli svědky toho, jak se rodí nové barmanské hvězdy. Položili pevný základ pro další soutěže a my už se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jaké koktejlové divy pro nás příště připraví.

Děkujeme za reprezentaci školy Adéle Vlkové, Míše Vlkové a Pavlovi Plechatému (H1.A) a za Miloši Bednářovi za jejich přípravu na soutěž.

BP3.jpg    BP8.jpg

BP12.jpg    BP1.jpg

Další fotografie ze soutěže ve fotogalerii.