Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nultý ročník školní soutěže Číšnické ruce

Nultý ročník školní soutěže Číšnické ruceDatum konání:
19.4.2022

Dnešní chladné počasí nás neodradilo a naše školní týmy byly ráno připraveny, aby se utkaly v několika soutěžních kategoriích nultého ročníku školní číšnické soutěže. Během ní se ostatní žáci školy, kteří podporovali své favority, mohli zapojit do ankety o název této soutěže, jejíž tradici jsme dnes snad úspěšně založili. Zvítězil návrh slečny Hanky Stieberové (H2.A) a naše jarní školní klání ponese název Číšnické ruce (2022).

Třídní týmy soutěžily v čepování piva, skládání ubrousků, míchání nápojů a běhu s platem. Na vše pečlivě dohlížela odborná porota složená z učitelek odborných předmětů. Konečným vítězem po sečtení všech bodů se stal tým Č2.A ve složení Daniela Repčíková, Adéla Průchová a Karolína Kulichová. Gratulujeme a přejeme, aby hlavní cena (dort vyrobený našimi cukráři) náležitě chutnala.

Vedlejší cenu za nejlépe oblečeného číšníka/servírku vyhrál p. Jiří Flégr (Č1.A). Gratulujeme!

školní teamy.jpg    soutěž - vítěz.jpg

Další fotky ze školní soutěže naleznete ve Fotogalerii.