Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předávání Dobrých listů komory 2024

Předávání Dobrých listů komory 2024Datum konání:
26.6.2024

Dne 26. června 2024 proběhlo na MÚ Žatec slavnostní předávání Dobrých listů komory.

            Dobrý list komory je prestižní dokument o nadstandardní schopnosti držitele v daném řemeslném oboru a profesní odbornosti pracovat a rozvíjet se. Je to pozitivní signál a komorová garance pro budoucího zaměstnavatele o řemeslně-odborných schopnostech a předpokládané užitečnosti držitele našeho dobrého listu pro jeho firmu, nebo živnost.

            Ocenění byli studenti s nejlepšími studijními výsledky ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD, Žatec, s. r. o. a Gymnázia a Střední odborné školy Podbořany.

            Slavnostního předávání DLK se z řad organizátorů a hostů zúčastnil za OHK Louny Ing. František Jochman, předseda OHK Louny, Ing. Jaroslava Veselá, místostarostka města Žatec, Ing. Bc. Květoslava Laubeová, DiS., ředitelka KoP Louny, Květuše Hellmichová, gestorka Odborné sekce vzdělávání a školství OHK Most a Ing. Radek Reindl, starosta města Podbořany.

Dále se akce zúčastnili zástupci škol, ředitelka Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD, Žatec, s. r. o. Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová, ředitel G a SOŠ Podbořany, Ing. Bc. Jiří Marhold, pedagogové a rodiče oceněných studentů.

 

Seznam oceněných studentů v roce 2024 za naši školu:

František Kamenický  - obor Výrobce potravin                                                       

Adam Hadbávny - obor Kuchař-číšník     

Gratulujeme!

DSC_1504.JPG  DSC_1507.JPG

                                                    DSC_1534.JPG