Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sládek v akci - workshop Pivo a výčep

Sládek v akci - workshop Pivo a výčepDatum konání:
14.3.2024

Dne 14.3. 2024 se konala přednáška spojená s workshopem na téma Pivo a výčep. Tuto akci škola uspořádala ve spolupráci se společností Plzeňský Prazdroj a.s.. Přednášející Zdeněk Kalčík seznámil žáky s historií a vzniku výroby originálního piva Pilsner Urquell. Dále se zúčastnění žáci dozvěděli jak produkty mohou servírovat a jak se mohou používat.

V druhé části workshopu žáci měli možnost vyzkoušet si práci za profesionálním výčepním pultem a čepovat pivo různými způsoby. Seznámili se také se sanitační technologií a vyzkoušeli si sanitační techniky.

Po úspěšném zvládnutí žáci obdrželi certifikáty.

Bc. Miloš Bednář

Pivo12.jpg   Pivo1.jpg

Další fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.