Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Učební praxe na golfovém hřišti

Učební praxe na golfovém hřištiDatum konání:
18.10.2021

Jak už bývá zvykem u nastupujících ročníků oboru hotelnictví, prvním oživením školní výuky v předmětu cestovní ruch byl opět golf na hřišti v Krásném Dvoře. Ve volbě termínu hrála hlavní roli předpověď počasí a to se vyplatilo. Pondělí 18.10 bylo slunečné, takže se v průběhu dopoledne odkládaly mikiny, bundy a svetry a hlavně, tráva byla suchá. Po úvodním seznámení a po několika desítkách tréninkových odpalů, mohli žáci po flightech obejít celé šesti jamkové hřiště a vzájemně tak porovnat své nově nabyté „umění“.                

Po vydařené hře si noví prváci prošli z hřiště zámecký park až na nádvoří zámku. Akce se asi líbila, protože se hned po závěru školního dne objevila v hlavách žáků myšlenka každoročního opakování :-)

Mgr. František Sajdl

golf1.jfif  golf2.jfif

golf3.jfif  golf4.jfif

golf5.jfif