Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žatecký CUP 2023

Žatecký CUP 2023Datum konání:
10.5.2023

13. ročník barmanské soutěže Žatecký CUP se konal pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Jana Schillera ve středu 10. května 2023 v prostorách Chrámu chmele a piva v Žatci. Klání se zúčastnili soutěžící ze 13 škol z celé republiky. Soutěžilo se opět ve 3 kategoriích - čepování piva, míchání drinků s žateckým pivem a přípravě kávy. Pro naši školu byl tento ročník veleúspěšný - obsadili jsme jedno první, dvě druhá a jedno třetí místo a několik prvních vedlejších cen. Stali jsme se tak nejúspěšnějším účastníkem soutěže.

Děkujeme za podporu městu Žatec a všem sponzorům této akce.

 

Výsledky:

Junior Beer Competition

  1. místo: Nicol Putyerová (H3.A), 2. místo: František Kamenický (Č2.A), 7.-8. místo: Nikola Jirsová (H2.A)

      cena za nejlepší komunikaci: Nicol Putyerová

Junior Cocktail Competition

     2. místo: Adéla Vyskočilová (H1.A), 4. místo: Pavlína Žoltáková (H1.A)

     cena za nejlepší chuť: Adéla Vyskočilová

Junior mistr kávy CBA

     3. místo: Nikola Jirsová, 6. místo: Pavlína Žoltáková

     cena za nejlepší komunikaci: Pavlína Žolták 

Vyhlášení3.jpg  Vyhlášení2.jpg

                                       Vyhlášení1.jpg