Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pohár zůstal doma

Pohár zůstal domaDatum konání:
27.3.2024

Ve středu 27. 3. 2024 uspořádala naše škola 14. ročník středoškolského turnaje v sálové kopané, který zároveň uctívá památku našeho kolegy Jaroslava Fořta již 5. ročníkem.

Turnaje se účastnila družstva SOA Žatec, SPŠE Žatec, Gymnázia V. Hlavatého Louny a pořádající SOU a SOŠ SČMSD Žatec. Turnaj probíhal ve sportovní hale TJ Sever Žatec. Hrálo se systémem každý s každým, celkem bylo odehráno šest utkání. Výsledná tabulka přisoudila vítězství pořádajícímu týmu naší školy, druhé místo Gymnáziu Louny, třetí SPŠE Žatec a čtvrté SOA Žatec. Objektivně je třeba zmínit, že vítězné družstvo těžilo především ze širšího, vyrovnaného kádru.

Celý turnaj se nesl v naprosto bezproblémovém duchu fair-play, vítězové si odnesli nový putovní pohár, zároveň všichni účastníci ocenili hodnotné ceny v režii pořádajících, které připravili studenti „hotelovky“, prostě samé dobroty.

Závěrem gratulujeme vítězům, děkujeme zúčastněným a hlavně, těšíme se na další ročník.

Mgr. Jan Brich

fotbal.jpeg  Velikonoční turnaj.jpg